AP7380-50WR-7
MFR.Part #
AP7380-50WR-7
JLCPCB Part #
C460409
Package
SOT-25
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 150mA 24V 3uA 500mV@(50mA) 5V Fixed Over Temperature Protection Positive SOT-25 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS