AP7354D-33W5-7
MFR.Part #
AP7354D-33W5-7
JLCPCB Part #
C3744095
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 3.3V 350mV@(150mA) 5.5V 600nA Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-25 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS