AP7354D-185W5-7
MFR.Part #
AP7354D-185W5-7
JLCPCB Part #
C5553264
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.85V 150mA 5.5V 600nA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-25 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS