AP64100SP-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AP64100SP-13
JLCPCB Part #
C3192348
Package
SO-8-EP
Description
-40℃~+125℃ 1 100kHz~2.2MHz 1A 25uA 3.8V~40V 800mV~40V Adjustable Buck Buck Built-in Yes SO-8-EP DC-DC Converters ROHS