AP2125K-3.3TRE1
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AP2125K-3.3TRE1
JLCPCB Part #
C3751127
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 3.3V 300mA 50uVrms 60uA 65dB@(100Hz) 65mV@(100mA) 6V Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS