AP1509-33SG-13
MFR.Part #
AP1509-33SG-13
JLCPCB Part #
C151823
Package
SOP-8L
Description
-40℃~+125℃ 1 150kHz 2A 3.3V 4.5V~22V 5mA Buck Buck Built-in Fixed No SOP-8L DC-DC Converters ROHS