AP1507-D5-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AP1507-D5-13
JLCPCB Part #
C294599
Package
TO-252-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.23V~18V 150kHz 3A 4.5V~22V 5mA Adjustable Buck Buck Built-in TO-252-5 DC-DC Converters ROHS