AP1506-12K5L-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AP1506-12K5L-13
JLCPCB Part #
C3187446
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 150kHz 3A 4.5V~22V Buck Buck Built-in No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS