AP1501-33K5G-13
MFR.Part #
AP1501-33K5G-13
JLCPCB Part #
C9982
Package
TO-263-5
Description
-20℃~+85℃ 1 150kHz 150uA 3.3V 3A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS