AP130-25YG-13
MFR.Part #
AP130-25YG-13
JLCPCB Part #
C7076799
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.5V、1.8V、2V、2.5V、2.8V、3V、3.3V、3.5V 5.5V Fixed SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS