AP1122EG-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AP1122EG-13
JLCPCB Part #
C460306
Package
SOT-223-3L
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 1.2V 1.3V@(1A) 12V 1A 70dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-223-3L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS