AP1115BY25L-13
MFR.Part #
AP1115BY25L-13
JLCPCB Part #
C6125548
Package
SOT-89-3
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 1.3V@(600mA) 10mA 18V 2.5V 600mA 60dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS