AP1115AY25L-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AP1115AY25L-13
JLCPCB Part #
C5943994
Package
SOT-89-3
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 1.3V@(0.6A) 18V 2.5V 600mA 70dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS