AL5809-50QP1-7
MFR.Part #
AL5809-50QP1-7
JLCPCB Part #
C3191904
Description
-40℃~+85℃ 1 2.5V~60V 5% 50mA 60V Over-Temperature Protection (OTP) PWM PowerDI-123 LED Drivers ROHS