AL5809-20P1-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AL5809-20P1-7
JLCPCB Part #
C531144
Package
PowerDI-123
Description
-40℃~+125℃ 1 100Hz~200Hz 2.5V~60V 20mA 5% 60V External Over-Temperature Protection (OTP) PWM PowerDI-123 LED Drivers ROHS