74LVC1G32W5-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
74LVC1G32W5-7
JLCPCB Part #
C176931
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.65V~5.5V 1.7V~2V 1.7ns@5V,50pF 200uA 32mA 32mA 700mV~800mV 74LVC Series OR Gate SOT-25-5 Logic Gates ROHS