3.0SMCJ7.5CA-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
3.0SMCJ7.5CA-13
JLCPCB Part #
C17243298
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 100uA 12.9V 232.6A@10/1000us 3kW@8/20us 7.5V 9.21V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS