3.0SMCJ36AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
3.0SMCJ36AQ-13
JLCPCB Part #
C7175274
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 36V 40V 58.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS