3.0SMCJ30AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
3.0SMCJ30AQ-13
JLCPCB Part #
C3707616
Package
SMC
Description
30V 33.3V 3kW 48.4V 62A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS