3.0SMCJ30A-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
3.0SMCJ30A-13
JLCPCB Part #
C460301
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 30V 33.3V 3kW 48.4V 5uA 62A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS