3.0SMCJ15A-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
3.0SMCJ15A-13
JLCPCB Part #
C5888126
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 124A@10/1000us 15V 16.7V 24.2V 5uA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS