3.0SMCJ14AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
3.0SMCJ14AQ-13
JLCPCB Part #
C1983650
Package
SMC
Description
1 129.3A 14V 17.2V 23.2V 3kW@10/1000us 5uA TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS