3.0SMCJ13CAQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
3.0SMCJ13CAQ-13
JLCPCB Part #
C19948326
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 139.5A@10/1000us 13V 15.9V 21.5V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS