1.5KE82CA-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE82CA-T
JLCPCB Part #
C1981976
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 113V 13.3A 5uA 70.1V 86.1V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS