1.5KE400A-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE400A-T
JLCPCB Part #
C1982398
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 342V 420V 4A 548V 5uA TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS