1.5KE39A-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE39A-T
JLCPCB Part #
C1981623
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1 1.5kW 28A 33.3V 41V 53.9V 5uA TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS