1.5KE350A-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE350A-T
JLCPCB Part #
C1982400
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 300V 368V 414V 5A 5uA TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS