1.5KE300CA-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE300CA-T
JLCPCB Part #
C3702242
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 256V 285V 414V 5A 5uA Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS