1.5KE220A-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE220A-T
JLCPCB Part #
C1982734
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 185V 231V 328V 4.6A 5uA TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS