1.5KE180A-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE180A-T
JLCPCB Part #
C1981742
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 154V 189V 246V 5uA 6A TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS