1.5KE180A-B
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE180A-B
JLCPCB Part #
C3718497
Description
1.5kW 154V 171V 246V 6.1A TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS