1.5KE15CA-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE15CA-T
JLCPCB Part #
C460474
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 12.8V 14.3V 21.2V 71A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS