1.5KE130A-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE130A-T
JLCPCB Part #
C1981888
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 111V 137V 179V 5uA 8.4A TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS