1.5KE12CA-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE12CA-T
JLCPCB Part #
C1982649
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 10.2V 12.6V 16.7V 5uA 90A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS