1.5KE120CA-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE120CA-T
JLCPCB Part #
C1982045
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 102V 126V 165V 5uA 9.1A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS