1.5KE11CA-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE11CA-T
JLCPCB Part #
C3703529
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 10.5V 15.6V 5uA 9.4V 9A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS