1.5KE100A-B
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE100A-B
JLCPCB Part #
C3718298
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 11A 137V 5uA 85.5V 95V TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS