1N4004G-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1N4004G-T
JLCPCB Part #
C3025206
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1A 1V@1A 30A 400V 5uA DO-41 Diodes - General Purpose ROHS