RER-S4C-A230
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
RER-S4C-A230
JLCPCB Part #
C6265344
Package
SOCKETABLE
Description
-55℃~+70℃ 20ms 20ms 230V 30V@DC、250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 5A AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS