ESK635V-03P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
ESK635V-03P
JLCPCB Part #
C6616397
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
1 3 300V 30A 3P 6.35mm Green Through Hole Plugin,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS