ESK508V-02P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
ESK508V-02P
JLCPCB Part #
C5639177
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 2 23A 2P 300V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS