ESK381R-03P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
ESK381R-03P
JLCPCB Part #
C6191452
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 15A 3 3.81mm 300V Green Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS