ESC381V-11P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
ESC381V-11P
Description
-40℃~+120℃ 1 11 11P 1x11P 3.81mm 300V 8A Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS