ESC381V-03P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
ESC381V-03P
Description
-40℃~+120℃ 1 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS