ELK508V-03P
MFR.Part #
ELK508V-03P
JLCPCB Part #
C7183414
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
13.5A 3 3 300V 5.08mm 9P Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS