EK508V-08P-BK
MFR.Part #
EK508V-08P-BK
JLCPCB Part #
C6547678
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 20A 300V 5.08mm 8 Black Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS