EK508V4L-06P
MFR.Part #
EK508V4L-06P
JLCPCB Part #
C6547680
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2 20A 3 300V 5.08mm 6P Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS