EK508V-06P
MFR.Part #
EK508V-06P
JLCPCB Part #
C182809
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12~30 20A 300V 5.08mm 6 6P Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS