EK508A-04P
MFR.Part #
EK508A-04P
JLCPCB Part #
C6612439
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 20A 300V 4 5.08mm Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS