EK508A-03P
MFR.Part #
EK508A-03P
JLCPCB Part #
C182811
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12~24 20A 3 300V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS